Kdo jsme

Občina Třinec
Jsme otevřená skupina přátel z Třince a okolí, kteří si uvědomují duchovní podstatu svého bytí. Jsme si vědomi toho, že jsme zde na Zemi jen díky svým Předkům a že naše kořeny sahají daleko, daleko do minulosti. Hledáme tyto kořeny a naše cesta je plná překvapení a dobrodružství. Uvědomujeme si, že duchovní pokrok jednotlivce je důležitý k probuzení celé společnosti a k nalezení nové kvality života na naší Matce Zemi. Spolupracujeme se všemi, kdo mají zájem podílet se na společném sdílení, tvoření a práci pro celek.
Naše činnost
Víme, že v dnešní době předělu věků a bouřlivého rozvoje vědomí je velmi potřebná skupinová práce, která urychluje duchovní pokrok jednotlivce a tím i celé společnosti. Proto se scházíme ke společným meditacím, oslavám, tancům a zpívání. Skupina lidí sdružujících se kolem naší Občiny má za sebou různorodé zkušenosti z životní a duchovní praxe. Díky tomu se navzájem velmi obohacujeme. Nejsme svázání žádnými dogmaty a doktrínami. Každý se ve skupině projevuje dle otevřenosti svého srdce a čistoty své mysli.
Člověk, který netvoří, nežije, jen živoří
Radost z tvoření je to, co projasňuje naše životy. Tvoříme každý samostatně i všichni společně a navzájem se inspirujeme a podporujeme. Tvoření je bytostný znak naší Kultury.
Tvorba naší Občiny
Na energetické úrovni pracujeme na harmonizaci stávající skutečnosti a tvoříme nové světlé obrazy života našeho Slavjanského světa -toto vše prostřednictvím obřadů, chorovodů, meditací a zpěvu a dalších harmonizačních technik. Na úroveň hmotnou vstupují skrze nás nové Písničky a Slavjanské rozprávky pro děti. K probuzení společnosti nabízíme široké veřejnosti pořady na Svobodném vysílači CS – Studio Třinec s různorodou tématikou, která souzní s naší Kulturou, a to ve spolupráci s dalšími Občinami.
Pro zájemce o spolupráci
Jsme otevřeni novým lidem z okolí, kteří souzní svýše uvedeným a rádi by otevřeli svůj tvořivý potenciál ve společném KONání.
Za Občinu Třinec Ilona a Pepa

1 komentář u „Kdo jsme

  1. Moc rád bych dotazem oslovil Pepu En. Ohledně vnitřní energie, již nějakou dobu s touto energii pracuji a rád bych se podělil, ale také nabyl poznatky někoho jiného. Děkuji za info kontakt na Pepu.
    S úctou Stefan
    Tel.722164846

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *