OM Chanting

CO je OM CHANTING ?
OM Chanting je léčení zvukem a vibrací slabiky ÓM. Je to jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod léčby. Jedná se o původní léčebnou techniku užívanou starověkými riši (mudrci), která byla navrácena z Himalájí do světa pro znovunastolení harmonie v sobě samém, v lidstvu a planetě Zemi.aký je prospěch OM CHANTINGU?
– podporuje naše zdraví a meditační praxi
– harmonizuje naše fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo
– uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska
– zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou

Proč je OM CHANTINGU tak silný?
Zvuk a vibrace jsou esencí stvoření. OM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Univerzum. Zvuk OM patří celému lidstvu, všem národům a náboženstvím.

Proč dělat OM CHANTINGU?
Svět potřebuje lidi, kteří chtějí přispět ke změně. Je čas realizovat vnitřní potenciál a sdílet ho s celým Světem.

Jak OM CHANTING funguje?
Při rezonování zvuku OM u specifické formace lidí mohou být léčebné procesy zesíleny skrze vyrovnání vibrací. Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku OM přenáší své vlnění do okolí. Tato vibrace může být blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.

OM Chanting je zdarma (platí se pouze příspěvky související s pořádáním OM Chantingu)
OM Chanting je součástí Atma Kriya Yogy – nejsilnější formě jógy, jež je dána skrze Sri Swamiho Vishwanandu a Mahavatara Babajiho dnešnímu světu. Je to soubor jednoduchých a přesto velmi silných technik vedoucích k uvědomění si toho, kdo skutečně jsme.
http://bhaktimarga.cz/om-chanting/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *