Zimní den Boha Peruna

ZIMNÍ DEN BOHA PERUNA
33. Bějljať 7526, 13.leden.2018

Bůh Perun, Bůh Ochránce všech Bojovníků a mnoha Rodů Velké Rasy, zachránce Země a Rodu Svatorusů od Temných sil, Bůh Hromovrhač a správce Blesků.

Bůh Perun už třikrát přišel na Midgard-Zemi, aby zachránil ji i Rody Rasy Veliké od Temných sil Pekelného Světa. Temné síly přicházejí z různých čertogů pekelného světa, aby klamem, lží a chytrostí zajali lidi z Rodů Velké Rasy, uvěznili je ve svém temném světě, obrátili je všechny v pokorné Raby a nedali jim možnost jít cestou po Zlaté Pouti duchovního vývoje, jak to bylo ustanoveno Svarogem.

Války Světla a Tmy se táhnou již přes stanovenou dobu, nad dobu otočení Svarožího kruhu a 99 kruhů života, tj. 40 176 let.
Po prvních třech nebeských bitvách mezi Světlem a Tmou, kdy zvítězily Světlé síly, Bůh Perun sestoupil na Midgard-Zemi, aby řekl lidem o uplynulých událostech a o tom, co čeká Zemi v budoucnu, o nástupu Temných časů a nastávajících velkých Assách, nebeských bitvách.
Existují také pověsti o tom, že Bůh Perun ještě několikrát pobýval na Midgard-Zemi, aby předal tajnou moudrost Žrecům a Stařešinům Rodů Světlé Rasy, jak se připravit na temné těžké časy, kdy rameno naší Svastičné galaxie bude procházet přes oblast, která je pod nadvládou temných sil.
V čase své třetí návštěvy Midgard-Země, asi 40 000 let zpět, Perun předal v Asgardě Irijském lidem různých Rodů Rasy Velké a Potomkům Roda Nebeského Svatou Moudrost o nastávajícím období, kterou Žreci Bielovodí zapsali Ch-Arijskými Runami a opatrovali pro potomky v devíti kruzích Santií Viedy Peruna (v devíti knihách Moudrosti Peruna).

Po Svátku Přeměn, Kolady, lidé vzpomínali na ty, kteří se už z Pekla nevrátili a začali slavit týden Paměti Předků.
A zatímco lidé vzpomínali na příbuzné, Perun v pátrání po temných bytostech procházel krajinou v devíti dnech a čistili Zemi.
A poraziv zlé síly, zabodnul Perun svůj zářící Meč jako symbol vítězství Světla nad Tmou.
Lidé sledovali jeho pouť a zakreslili ji jako symbol. Ten vyznačili okolo Svatilišť, Kapišť, měst a chodili po něm bosi za krásného dne opakujíc pouť Peruna, a to v devíti kruzích, očisťujíc a naplňujíc Světlem svých devět těl života.

Oslava Svátku
Pravslavienie
Perune, slyš ty, kteří tě vzývají! Slaven a Třislaven buď!
Blaho Světlého Světa daruj celé Světlé Rase, Tvář svou překrásnou potomkům zjev. Nasměruj nás na konání dobrých činů. Hrdinům daruj mnoho slávy a odvahy. Odvrať nás od života bez cíle. Našim Rodům dopřej mnoho potomstva. Nyní i navždy, od kruhu do kruhu, tak bylo, tak je a tak bude.

Zimní den Boha Peruna je Svátkem vítězství nad zlem. V rámci oslavného obřadu lidé přecházejí 9 kruhů po svastičném labyrintu, který se nazývá Perunova Cesta.
ZIMNÍ DEN BOHA PERUNA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *